Daugiau prekių.
Prekių nerasta

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Užsakymo iki 1kg pristatymas per kurjerių tarnybą kainuoja 3,0Eur.

1-5 kg pristatymo kaina 5,50Eur

Nauja galimybė iš anksto nukreipti ir atsiimti siuntą artimiausiame Venipak Pickup punkte jei siuntos pristatymo laiku būsite ne namuose.

( Pasirinkite pristatymą į Pickup punktą https://www.venipak.lt/pickup-siuntu-taskai/ )

Atsiimti siuntas iš Pickup siuntų punkto yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į Pickup punktą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyti:

Siuntos numeris.Siuntos atsiėmimo kodas.

* Maksimalus siuntos svoris 10 kg
* Maksimalus pakuotės tūris ne didesnis nei 0,04 m³

 Užsakymus, virš 80 Eur pristatome nemokamai visoje Lietuvoje

(Išskyrus užsakymus kurjeriais į Kuršių Neriją).

 Be papildomo mokesčio prekes galite atsiimti adresu V.KRĖVĖS pr.81,  Kaunas. darbo dienomis 9-18 val., šeštadieniais 9-14 val.

Pristatymas per Lietuvos paštą:

 

Siuntos svoris

Pristatymo kaina, apmokant iš anksto (bankiniu pavedimu), su PVM, Eur

Pristatymo kaina, apmokant pašte, atsiimant siuntą (išperkamojo mokesčio paslauga), su PVM, Eur

iki 500 g

3,00

5,35

0,501...2 kg

3,00

6,10

2,01 ... 10 kg

4,14

7,64

 Galime pristatyti LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais

Kainos priklausomai nuo gabaritų:

https://www.lpexpress.lt/kiek-kainuoja.html

Pastabose prašome nurodyti  terminalą kuriame norite atsiimti

 

Kaip galiu atsiskaityti už prekes?

Apmokėjimas banko pavedimu – kai Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.

Apmokėjimas per kurjerį – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais siuntų tarnybos kurjeriui, prekių pristatymo metu. Ši paslauga papildomai kainuoja 2,0Eur

Apmokėjimas parduotuvėje – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais arba bankine kortele UAB „Omedita“ parduotuvėje prekių atsiėmimo metu. Jums nereikės laukti eilėje, o prekės bus surinktos pagal pateiktą užsakymą.

 

Kada gausiu savo užsakytą prekę?

Užsakytos prekės Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje bus pristatytos per 1-5 darbo dienas. Kartais nutinka, kad pageidaujamų užsisakyti prekių tuo metu parduotuvėje neturime arba pageidaujate gauti prekę iš "užsakomų prekių" sąrašo, tuomet pristatymo datą patikslinsime Jūsų nurodytu el. paštu.
Jei kartais užsakymas neatvežamas laiku, būtinai praneškite apie tai mums el. paštu [email protected]
Svarbu: priimdami prekes ir pasirašydami ant prekių priėmimo-perdavimo dokumento, Jūs patvirtinate, kad prekė yra tinkama. Gavę prekes, įsitikinkite, ar pakuotė nepažeista. Jeigu pažeidimų yra, surašykite juos ant prekių priėmimo-perdavimo dokumento ir informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

 

Kuriuo paros metu gausiu prekes, jei nusprendžiau nudotis kurjerių paslaugomis?

Nurodytu adresu  gavėjas prekes gaus darbo dienomis nuo 09:00 iki 17:00. Jei gavėjas dienos metu dirba ir būna savo darbo vietoje, reikia nurodyti darbo adresą bei darbovietės pavadinimą, kur kurjeris galėtų pristatyti siuntą.

 

Kodėl informaciją užsakant prekes reikia suvesti tiksliai?

Prašome užtikrinti, kad visa su užsakymu susijusi informacija bus tiksli ir pilna – tokiu būdu kurjeriai užtikrina kad siuntos Jus pasiektųlaiku.
Nurodykite tikslius pristatymo duomenis: gavėją, adresą, kontaktinį asmenį, telefono numerį, pašto indeksą, miestą, rajoną, gyvenvietę (jei yra). Neteisingai nurodytas pašto indeksas gali lemti tai, kad laiku negausite siuntos.
Siekiant sklandaus ir operatyvaus prekių pristatymo, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti detales, kurios palengvintų pristatymą (rakinama laiptinė, durų kodas, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.).

 

Kodėl užsakant prekes reikia nurodyti telefono numerį?

Prieš pristatymą kurjeris visada paskambina gavėjui – tad laikykite telefoną įjungtą ir netoli savęs.

 

Ar pristatote prekes savaitgaliais ir švenčių dienomis?

Siuntinukus paštas ir kurjeriai pristato tik darbo dienomis.

 

Ar nedidelį siuntinį galima gauti tiesiai į namus?

Smulkūs užsakymai (iki 2 kg) paprastai siunčiami registruotu pirmenybiniu paštu, dėl to kartais juos gali tekti atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate siuntinį gauti tiesiai į namus, praneškite apie tai mums nurodytais kontaktais ar darydami užsakymą papildomos informacijos langelyje. Tuomet užsakymą išsiųsime per kurjerių tarnybą ir siuntai bus taikomas kurjerių nustatytas įkainis.

 

Ar gali mano užsakytas prekes atsiimti kitas asmuo?

Taip, prekes kitas asmuo atsiimti gali, tačiau apie tai turite informuoti pateikdami užsakymą. Žmogaus, kuris gali atsiimti prekę už Jus, vardą, pavardę įrašykite į užsakymo puslapyje esantį laukelį "papildoma informacija". Jeigu užsakymą jau pateikėte, tačiau prekę už Jus atsiims kitas asmuo - apie tai prašome mus informuoti el.paštu [email protected]

 

Gyvenu užsienyje. Ar siunčiate siuntinį į kitą šalį?

Prekes galime siųsti ir į užsienio valstybes, tačiau dėl pristatymo sąlygų ir kainų kiekvienu atveju reikia pasitikslinti el. paštu :[email protected]

 

 

 

 

Meniu

MENIU